Церковь Свет Жизни
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

АНГЕЛЫ

+4
Dана
Лена
bigm@n)
Natinka
Участников: 8

Страница 2 из 2 Предыдущий  1, 2

Перейти вниз

АНГЕЛЫ - Страница 2 Empty Re: АНГЕЛЫ

Сообщение автор Лена Вт Янв 29, 2008 11:57 am

bigm@n) пишет:я тут знайшов згадку про Анголо захиснка))) Иова 33:23

Тут ідеться про посередника між Богом і людьми, завдяки якому випробування легше зноситься, або який підказує людині, як правильно учинити. (порівняй Буття 42:23, 2 Хронік (Паралипоменон) 32:31, Ісайя 43:27). Окрім того, сказано, що такий янгол є не у всіх і не постійно.
Лена
Лена
рейтинг
рейтинг

Количество сообщений : 593
Возраст : 36
Дата регистрации : 2008-01-06

Вернуться к началу Перейти вниз

АНГЕЛЫ - Страница 2 Empty Re: АНГЕЛЫ

Сообщение автор Nemo Вт Янв 29, 2008 12:13 pm

Респект. Лена рулит!
Nemo
Nemo
рейтинг
рейтинг

Количество сообщений : 221
Возраст : 36
Дата регистрации : 2008-01-06

Вернуться к началу Перейти вниз

АНГЕЛЫ - Страница 2 Empty Re: АНГЕЛЫ

Сообщение автор bigm@n) Вт Янв 29, 2008 12:48 pm

я ж не казав шо у всіх))) ми тут дізнаємось правду)))правильно ж? Він теж нас охороняє)))
bigm@n)
bigm@n)
рейтинг
рейтинг

Количество сообщений : 168
Возраст : 36
Дата регистрации : 2008-01-10

Вернуться к началу Перейти вниз

АНГЕЛЫ - Страница 2 Empty Re: АНГЕЛЫ

Сообщение автор Виталик Вт Янв 29, 2008 2:18 pm

Всі статті стосовно анголів не є повними і можна багато про що сперечатись (включаючи мою статтю).
Для того, щоб навчитися критично мислити і виробляти свою власну думку потрібно багато читати Біблію і вивчати різні праці богословів, порівнюючи їх і роблячи для себе різні висновки. Я завжди підбадьорюю людей особисто вивчати Біблію (не досить просто слухати проповіді інших людей): хто вивчає, - той не підсаджується на готове але має свою власну думку. А хто не хоче читати Біблію, той має не власну точку зору а пастора, проповідника... - що теж допустимо, хоча і досить ризиковано.
Виталик
Виталик
Admin

Количество сообщений : 289
Возраст : 46
Дата регистрации : 2007-12-31

http://www.svitlogittia.com

Вернуться к началу Перейти вниз

АНГЕЛЫ - Страница 2 Empty Re: АНГЕЛЫ

Сообщение автор Виталик Сб Фев 02, 2008 9:03 am

Лена пишет:
Віталик пишет:В попередній статті дуже мало посилань на Біблію, деякі зтвердження, про які говорить автор як факти, на справді є лише припущенням...

Я дала таку статтю, щоб пробудити у добродіїв критичне мислення. Віталик, а ти підсаджуєш паству "на готове". Для кого ти авторитет, той, прочитавши твою статтю, усе прийме на віру і вже не цікавитиметься ні апокрифічними відомостями про янголів, ні уявленнями православних... Коротше, задовольниться і втратить інтерес.

Я завжди намагаюся знайти і співставити два протилежні погляди на проблему. Лише тоді, коли я докопуюсь до істини сама, я відчуваю упевненість у своїх переконаннях.
Мені здається що мою статтю набагато легше критикувати непідготовленому читачеві, адже тут безліч посилань на біблію котрі легко відкрити, провірити і почати заперечувати або погоджуватись.

P.S. Якщо є посилання на Біблію це ще не означає, що автор статті завжди правильно застосовує Біблію, це лише допомога нам, щоб перевірити логіку автора.
Виталик
Виталик
Admin

Количество сообщений : 289
Возраст : 46
Дата регистрации : 2007-12-31

http://www.svitlogittia.com

Вернуться к началу Перейти вниз

АНГЕЛЫ - Страница 2 Empty Re: АНГЕЛЫ

Сообщение автор Лена Сб Фев 02, 2008 11:29 am

Віталик, а ти дивився розміщену мною книгу "Ангелы"? Там безліч посилань на Біблію! Все, я відмовляюсь від претензій, далі пишемо про янголів.
Лена
Лена
рейтинг
рейтинг

Количество сообщений : 593
Возраст : 36
Дата регистрации : 2008-01-06

Вернуться к началу Перейти вниз

АНГЕЛЫ - Страница 2 Empty Re: АНГЕЛЫ

Сообщение автор Виталик Сб Фев 02, 2008 11:46 am

Моя критика була стосовно першої статті про анголів,
В другій книзі з посиланнями все гаразд, думаю кожен хто бажає може продивлюватися і аналізувати. Я особисто не продивлювався другу книгу поки.
Виталик
Виталик
Admin

Количество сообщений : 289
Возраст : 46
Дата регистрации : 2007-12-31

http://www.svitlogittia.com

Вернуться к началу Перейти вниз

АНГЕЛЫ - Страница 2 Empty Re: АНГЕЛЫ

Сообщение автор Natinka Ср Фев 06, 2008 12:18 pm

Недавно я читала книгу "Ангелы говорят". Пастор одной большой американской церкви пишет, что к нему время от времени приходят Ангел Гавриил и другие. Они разьясняют ему Божье слово и Его намерения для нас. Автор пишет вполне правдоподобно. Как вы думаете, это реально?
Natinka
Natinka
рейтинг
рейтинг

Количество сообщений : 71
Возраст : 36
Дата регистрации : 2008-01-14

Вернуться к началу Перейти вниз

АНГЕЛЫ - Страница 2 Empty Re: АНГЕЛЫ

Сообщение автор nihilo Пн Фев 11, 2008 1:49 pm

Natinka пишет:Недавно я читала книгу "Ангелы говорят". Пастор одной большой американской церкви пишет, что к нему время от времени приходят Ангел Гавриил и другие. Они разьясняют ему Божье слово и Его намерения для нас. Автор пишет вполне правдоподобно. Как вы думаете, это реально?

В полне реально, только какой Ангел? confused

Написано: " Иследуйте Писание ибо вы думаете чрез них иметь жизнь вечную"

Его значить просвещают а нас значить нет Sad
Все Божии намерения записаны в Библии. Где написано (Иследуйте Писание вместе с ангелами).?
Библию помогает понять Святой Дух, при условии что мы её изучаем.
nihilo
nihilo
рейтинг
рейтинг

Количество сообщений : 82
Возраст : 44
Дата регистрации : 2008-01-21

Вернуться к началу Перейти вниз

АНГЕЛЫ - Страница 2 Empty Re: АНГЕЛЫ

Сообщение автор Лена Чт Фев 14, 2008 10:41 pm

Деякі автори бувають настільки одержимі бажанням написати бестселлер, що на цьому грунті вони починають бачити те, чого нема. Я не сумніваюсь, що названий автор пише цілком щиро, не маю сумніву, що він справді переконаний у тому, що описує. Втім, я не маю сумніву і у тому, що він не зміг би бачити янголів, якби не мав уявлення, як вони виглядають. Більше того, якби він мав уявлення, що янголи насправді так не поводяться, то замість янголів до нього "приходив" би хтось інший. Так що, думаю, це просто гра уяви. Проте, можливо, Бог насправді до нього промовляє у такий спосіб, але, безперечно, імена янголів "домальовані" уявою. Людині властиве іноді видавати неіснуюче за дійсне, якщо вона цього надто прагне. От якби тій появі янголів були свідки, тоді можна було б поглянути на ситуацію по-іншому.
Лена
Лена
рейтинг
рейтинг

Количество сообщений : 593
Возраст : 36
Дата регистрации : 2008-01-06

Вернуться к началу Перейти вниз

Страница 2 из 2 Предыдущий  1, 2

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения