Церковь Свет Жизни
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Чи маєте ви уявлення, у що вірите?

Участников: 3

Перейти вниз

Чи маєте ви уявлення, у що вірите? Empty Чи маєте ви уявлення, у що вірите?

Сообщение автор Лена Чт Май 29, 2008 8:37 pm

Чи кожен із вас ознайомлений із визначальними документами баптистської церкви - баптистським віросповіданням? Чи здатні ви особисто назвати специфічні риси власного віросповідання? Власне, стикалася уже із тим, що життя баптистської церкви не цілком відповідало принципам, задекларованим у віровченні. Як ви взагалі ставитесь до цих документів?

http://www.reformed.org.ua/urb/content.php?id_book=121
http://www.slavicbaptist.org/doctrine1.html
Лена
Лена
рейтинг
рейтинг

Количество сообщений : 593
Возраст : 36
Дата регистрации : 2008-01-06

Вернуться к началу Перейти вниз

Чи маєте ви уявлення, у що вірите? Empty Re: Чи маєте ви уявлення, у що вірите?

Сообщение автор Юра Пн Июн 02, 2008 2:39 pm

как бы Церковь не назевалась Баптисты харизматы и тд, для меня первоисточник это слово Б.жье там все написано как что где зачем, пример перваапостальская Церковь, Церковь это идеальная структура но люди в ней не идеальные и потому есть то что есть, те такие те сякие, смотреть надо на Б.га а не на людей.
Юра
Юра
рейтинг
рейтинг

Количество сообщений : 172
Возраст : 39
Дата регистрации : 2008-01-04

Вернуться к началу Перейти вниз

Чи маєте ви уявлення, у що вірите? Empty Re: Чи маєте ви уявлення, у що вірите?

Сообщение автор Лена Вт Июн 03, 2008 8:51 am

Є такі пункти, які різнять церкви, приміром спасіння лише вірою, невідворотність спасіння... Іх знають досвідені члени церкви, що тривалий час у ній, але не знають нові люди. І от нова людина приходить до церкви, а їй не можуть доладно пояснити основи віровчення, або пояснюють неправильно. Людина фактично дезінформована. Тому я виступаю за те, щоб існував такий документ, з якого кожен охочий міг дізнатися, у що вірить ця релігійна група. Ім'я баптистів не обростало б міфами.

Юра, так, Біблія одна, але повно тлумачень, і кожна церква запевняє, що права вона. Не випадково існують видання Біблії із докладними коментарями, що допомагають читачеві зорієнтуватися. Ось так і основи віровчення, на мою думку, мають бути коментарем до церкви.
Лена
Лена
рейтинг
рейтинг

Количество сообщений : 593
Возраст : 36
Дата регистрации : 2008-01-06

Вернуться к началу Перейти вниз

Чи маєте ви уявлення, у що вірите? Empty Re: Чи маєте ви уявлення, у що вірите?

Сообщение автор nihilo Ср Июн 04, 2008 10:02 am

[Ин.5:39] Исследуйте Писания, ибо вы думаете чрез них иметь жизнь вечную;
Мы сами не хотим иследовать Писание, проще взять книжку и прочитать готовое " вероучение" где на первой странице будет написано: Самое правильное
nihilo
nihilo
рейтинг
рейтинг

Количество сообщений : 82
Возраст : 44
Дата регистрации : 2008-01-21

Вернуться к началу Перейти вниз

Чи маєте ви уявлення, у що вірите? Empty Re: Чи маєте ви уявлення, у що вірите?

Сообщение автор Лена Ср Июн 04, 2008 2:36 pm

Не погоджуся. Держава має писану конституцію. Цеква ж повинна мати писаний устав і основи віровчення.
Лена
Лена
рейтинг
рейтинг

Количество сообщений : 593
Возраст : 36
Дата регистрации : 2008-01-06

Вернуться к началу Перейти вниз

Чи маєте ви уявлення, у що вірите? Empty Re: Чи маєте ви уявлення, у що вірите?

Сообщение автор Гость Ср Июн 04, 2008 9:24 pm

Лена пишет:Не погоджуся. Держава має писану конституцію. Цеква ж повинна мати писаний устав і основи віровчення.

Библия- это писанный устав и основа вероисповедания!

Гость
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Чи маєте ви уявлення, у що вірите? Empty Re: Чи маєте ви уявлення, у що вірите?

Сообщение автор Лена Ср Июн 04, 2008 9:29 pm

Привіт. Рада тебе тут знову бачити.

Втім, скільки людей, стільки і тлумачень Біблії може бути. Устав показує прийнятне тлумачення. Хіба ж не так?
Лена
Лена
рейтинг
рейтинг

Количество сообщений : 593
Возраст : 36
Дата регистрации : 2008-01-06

Вернуться к началу Перейти вниз

Чи маєте ви уявлення, у що вірите? Empty Re: Чи маєте ви уявлення, у що вірите?

Сообщение автор Лена Ср Июн 04, 2008 9:58 pm

Для кожної християнської конфесії важливі її особливості віровчення. Конфесій чимало, хоча Біблія одна. І також важливо, щоб усі, хто входить до даної конфесії, мали спільність в основних постулатах віри. Це треба задля єдності групи. Віровчення повинно бути принаймні для того, щоб у церкву не проникали єресі, щоб не виникало внутрішніх конфліктів та розколів.на основі віри.

Іноді тлумачення можуть бути відмінними, часом взаємовиключаючими. Навіть очевидні єресі, якщо вони проіснували доволі довго, формують хитроумне богослів'я, що пояснює усі складні місця Писання. Вони читають ті самі тексти, але розуміють їх по-своєму.

Якщо б, Vitalshim, в уставі твоєї церкви було б чітко прописано: наша церква проти вживання алкоголю, то ти б не сперечався тут на форумі щодо цього. Такі позиції приймаються церквою і не прописані у Біблії. Та й чимало такого є у житті християн, чого не визначено Біблією конкретно, але міцно увійшло в життя християн.

Устав повинен бути, і висіти на помітному місці
Лена
Лена
рейтинг
рейтинг

Количество сообщений : 593
Возраст : 36
Дата регистрации : 2008-01-06

Вернуться к началу Перейти вниз

Чи маєте ви уявлення, у що вірите? Empty Re: Чи маєте ви уявлення, у що вірите?

Сообщение автор Лена Ср Июн 04, 2008 10:35 pm

Щоправда, стосовно відмінності поглядів окремих членів церкви висловився ще ап. Павло:

"Надлежит быть и разномыслиям между вами, дабы открылись между вами искусные" (1Кор.11:19)
але
"Если между вами зависть, споры и разногласия, то не плотские ли вы? и не по человеческому ли [обычаю] поступаете?" (1 Кор 3:3)

Вочевидь, говорячи про суперечності, Павло мав на увазі дискусії, що призводять до більшої досконалості віри, оскільки:
"Теперь мы видим как сквозь тусклое стекло, гадательно, тогда же лицем к лицу, теперь я знаю отчасти..." (1 Кор. 13:13)
Лена
Лена
рейтинг
рейтинг

Количество сообщений : 593
Возраст : 36
Дата регистрации : 2008-01-06

Вернуться к началу Перейти вниз

Чи маєте ви уявлення, у що вірите? Empty Re: Чи маєте ви уявлення, у що вірите?

Сообщение автор Гость Чт Июн 05, 2008 7:47 am

Лена пишет:Якщо б, Vitalshim, в уставі твоєї церкви було б чітко прописано: наша церква проти вживання алкоголю, то ти б не сперечався тут на форумі щодо цього. Такі позиції приймаються церквою і не прописані у Біблії. Та й чимало такого є у житті християн, чого не визначено Біблією конкретно, але міцно увійшло в життя християн.
Устав повинен бути, і висіти на помітному місці


Я думаю, что если бы все конфессии тупо повыбрасывали бы все свои уставы и на это место повесили  бы Библию и просто исполняли бы то, что там написано - было бы все по-другому. А вот в том-то и вся проблема, что они начали вешать каждый то, что ему нравиться или не нравиться.

Гость
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Чи маєте ви уявлення, у що вірите? Empty Re: Чи маєте ви уявлення, у що вірите?

Сообщение автор Лена Чт Июн 05, 2008 11:12 pm

Знову приводжу аналогію із Конституцією: ти живеш у державі, ти громадянин, і хочеш-не хочеш, а маєш їй підкорятися. І у церкві: ти член церкви (це так?), ти її цеглинка, тож і правилам церкви варто скоритися, адже вони не дурними людьми створювалися.

Ти за церкви, де можна довільно трактувати Біблію? Яким би демократичним не здавався тобі цей принцип, але при довільному трактуванні Біблії неминуче з'являються суперечності всередині церкви, єресі.

Хоча... хоча. Ти мене переконуєш потроху.
Лена
Лена
рейтинг
рейтинг

Количество сообщений : 593
Возраст : 36
Дата регистрации : 2008-01-06

Вернуться к началу Перейти вниз

Чи маєте ви уявлення, у що вірите? Empty Re: Чи маєте ви уявлення, у що вірите?

Сообщение автор nihilo Пт Июн 06, 2008 9:35 am

[quote="Vitalshim"]
Я думаю, что если бы все конфессии тупо повыбрасывали бы все свои уставы и на это место повесили бы Библию и просто исполняли бы то, что там написано - было бы все по-другому. А вот в том-то и вся проблема, что они начали вешать каждый то, что ему нравиться или не нравиться.


Я с тобой согласен.
Но, в наше время ... Многие могут что угодно говорить а потом сказать, а я под этим не подписывался, значить этого не было, пообещал- пообещаю еще раз. и т. д. Таким нужно подпись, дата, в присутствии свидетелей.
nihilo
nihilo
рейтинг
рейтинг

Количество сообщений : 82
Возраст : 44
Дата регистрации : 2008-01-21

Вернуться к началу Перейти вниз

Чи маєте ви уявлення, у що вірите? Empty Re: Чи маєте ви уявлення, у що вірите?

Сообщение автор Гость Вс Июн 08, 2008 12:18 pm

Лена пишет:...... тож і правилам церкви варто скоритися, адже вони не дурними людьми створювалися.

Ти за церкви, де можна довільно трактувати Біблію?

Хоча... хоча. Ти мене переконуєш потроху.

Эти правила создавались не дурными, - но людьми, каждый из них со своими грехами большими или маленькими, тараканами, проблемами, воспитанием - поэтому ошибок там не избужать.

Библию нужно трактовать в свете Бога и самой же Библии. Любая твоя трактовка, если она не перечит Писанию - правильная!

Гость
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Чи маєте ви уявлення, у що вірите? Empty Re: Чи маєте ви уявлення, у що вірите?

Сообщение автор Гость Вс Июн 08, 2008 12:20 pm

nihilo пишет:Я с тобой согласен.
Но, в наше время ... Многие могут что угодно говорить а потом сказать, а я под этим не подписывался, значить этого не было, пообещал- пообещаю еще раз. и т. д. Таким нужно подпись, дата, в присутствии свидетелей.
 

ну .... это издержки производства.   Бог сам смотрит на слова, которые человек испускает, и при этом Ему всё равно подписался человек на какой-то бумажке или нет.  Это дело совести.

Гость
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения